hakkimizda-2İMPARATOR MOBİLYA kuruluşundan günümüze, kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaya çalışan firmamız; klasik mobilya sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu yeri almış, yurt genelinde kaliteli uygulamalara imzasını atmıştır.

Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, yemek odası takımları,yatak odası takımları, oturma odası takımları ve mobilya aksesuarları alanda üretimini sürdürmektedir. İMPARATOR MOBİLYA üretimini Modoko / Ümraniye de yapmaktadır.

Firmamız; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde ergonomik mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

İMPARATOR MOBİLYA genç ve dinamik ekibi ile tüm dünya ülkelerine mobilya imalatı alanında hizmet etmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Sipariş verilen ürünlerimiz;

  • Kalite Kontrol
  • Ambalaj
  • Teslimat
  • Teslimat Sonrası Destek Hizmeti

Aşamalarını takip ederek titizlikle müşterilerimize sunulmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz; müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Vizyonumuz; 30 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Çözümcülüğümüz; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Yaratıcılığımız; müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.

Değerlerimiz:

  •  Çözümcülük
  •  Üreticilik
  •  Güvenilirlik
  •  İşbirliği
  •  Esneklik

 

İmparator Mobilya